PROFESORI

Lector Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

gabriel.serban@ulbsibiu.ro

Read More

Gabriel Șerban

Conf. Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

dana.alexandru@ulbsibiu.ro

Read More

Dana-Georgeta Alexandru

Lector Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

iustin.vancea@ulbsibiu.ro

Read More

Iustin Vancea

Lector Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

emilia.tomescu@ulbsibiu.ro

Read More

Emilia Tomescu

Lector Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

bogdan.gheorghita@ulbsibiu.ro

Read More

Bogdan Gheorghiţă

Lector Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

marius.spechea@ulbsibiu.ro

Read More

Marius Șpechea

Lector Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

gratian.lupu@ulbsibiu.ro

Read More

Grațian Lupu

Lector Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

iulia.craciun@ulbsibiu.ro

Read More

Iulia Crăciun

Lector Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

nicoleta.munteanu@ulbsibiu.ro

Read More

Nicoleta-Annemarie Munteanu

Prof. Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

stelian.scaunas@ulbsibiu.ro

Read More

Stelian Scăunaș

Conf. Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

silviu.nate@ulbsibiu.ro

Read More

Silviu Nate

Conf. Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

pavel.moraru@ulbsibiu.ro

Read More

Pavel Moraru

Conf. Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

cristina.stanus@ulbsibiu.ro

Read More

Cristina Stănuș

Asist. Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

roxanad.marin@ulbsibiu.ro

Read More

Roxana Marin

Prof. Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

eugen.strautiu@ulbsibiu.ro

Read More

Eugen Străuțiu

Conf. Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

dragos.dragoman@ulbsibiu.ro

Read More

Dragoș-Dumitru Dragoman

Asist. Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

andreea.zamfira@ulbsibiu.ro

Read More

Andreea Zamfira

Lector Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

alexandru.lupu@ulbsibiu.ro

Read More

Alexandru-Corvin Lupu

Lector Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

sabina.luca@ulbsibiu.ro

Read More

Sabina-Adina Luca

Lector Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

ovidiu.savu@ulbsibiu.ro

Read More

Ovidiu-Horia Sava

Prof. univ. dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

cristian.troncota@ulbsibiu.ro

Read More

Cristian Troncotă

Lector Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

-

Read More

Danusia Boicean

Lector Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

tiberiu.costachescu@ulbsibiu.ro

Read More

Tiberiu Costăchescu

Lect. Univ. Dr.

Relații Internaționale, Științe Politice și Studii de Securitate

-

Read More

Dan Alexandru Popescu